четвер, 20 жовтня 2016 р.

Майстер-класи з інклюзії

     Кафедра реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя за активну участь в організації та проведенні майстер-класів висловлює подяку управлінню освіти Енергодарської міської ради (в.о.нач. управління Ржевська О.О.), науково-методичному центру управління освіти Енергодарської міської ради (директор Букреєва С.М.).

     19.10.2016р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Науково-методичні засади професійного розвитку фахівця у системі неперервної освіти» був проведений майстер-клас «Організація самооціночної діяльності педагогів засобами порталу «Віртуальне інклюзивне середовище». Директор Енергодарського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» № 6 Енергодарської міської ради Запорізької області Марієва Ірина Геннадієвна познайомила учасників конференції з досвідом впровадження інклюзивного навчання та перспективами подальшої розбудови закладу як інклюзивного.
     Майстер-клас «Формування готовності педагогічних працівників до роботи в інклюзивних класах», який провела  практичний психолог Енергодарського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад» № 6 Енергодарської міської ради Запорізької області  Бєлан Оксана Олександрівна, був присвячений проблемі професійного зростання педагогів інклюзивних закладів. Учасники майстер-класу познайомились з такою формою методичної роботи як веб-квест.
     Викладачі кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Лупінович С.М.,Волошина Т.А. відповіли на запитання учасників секції щодо організації інклюзивного навчання, супроводу дітей з особливими освітніми потребами, спільної діяльності педагогів та батьків цих дітей.
   
Дивитися фото з майстер-класів тут.

Матеріали майстер-класу тут за посиланнями
Сайт НВК №6
Ресурсний центр
Вхід до квестуНемає коментарів: