Вихователі закладів дошкільної освіти компенсуючого типу

З 06 по 22 лютого 2023 р. відбувалися курси підвищення  кваліфікації вихователів закладів дошкільної освіти компенсуючого типу Запорізької області. Педагоги вчилися за двома програмами - 75 годин і 45 годин. Якісно і вчасно опанували Програму курсів:

  •  7 педагогів (45 годин);
  • 39 педагогів (75 годин).

Дистанційна форма навчання для багатьох слухачів була вперше. Не зважаючи на всі труднощі воєнного часу: відключення світла, перебої інтернету, не завжди зручні умови, вихователі послідовно опановували Програму. Активна участь у 7 вебінарах, якісне та креативне виконання 8 залікових робіт, допомогло підвищити кваліфікацію з питань фахового модуля, Спецкурсу "ІКТ в предметній галузі", тем 1 та 2 модулів « Профілактика професійного вигорання та розвиток стресостійкості педагогічних працівників», «Педагогіка партнерства в умовах реформування системи освіти». 

Дякуємо слухачам за сміливість, наполегливість, креативність. Бажаємо миру! Маємо надію на подальшу співпрацю в стінах рідного інституту після ПЕРЕМОГИ!

ФотоальбомВихователі  закладів дошкільної освіти компенсуючого типу

36 вихователів закладів дошкільної освіти з 17.04. - 03.05.2023р. пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації за 75 годинною програмою на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР. Слухачі з цікавістю опановували  теми  професійної та фахової підготовки. Активна участь 8 вебінарах, проходження інтерактивних вправ, опрацювання додаткового матеріалу, дало змогу якісно  виконати 7 залікових робіт, продемонструвавши, професійність, креативність та бажанням поділитися своїм досвідом роботи. 
Дякуємо за небайдужість і незламну віру в завтрашній, мирний час.
Пишаємось нашими колегами! Маємо надію на подальшу співпрацю в мирний час.


Немає коментарів: